Start Kontakt BIP         


PP nr 11 - panel administracyjny
LOGOWANIE

Login:
Hasło:
GOŚCIMY
Ogółem: 161631
Dzisiaj: 15
On-line: 3
 

Aktualności

Świętujemy Światowy Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września 2014 r. po raz trzeci obchodzono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. 
Na tablicy informacyjnej dla rodziców pojawiły się informacje przybliżające rodzicom znaczenia wychowania przedszkolnego w życiu dzieci.
Nasi milusińscy świętowali ten dzień w przedszkolu w poniedziałek 22 września. Każda grupa otrzymała list, w którym poproszono dzieci o uczestnictwo w zabawach takich jak:
- ulubiona zabawa ruchowa lub inna całej grupy;
- rozmowa z nauczycielką na temat- Za co lubię swoje przedszkole? (dzieci starsze 5-6latki) lub „Dlaczego dzieci powinny chodzić do przedszkola?” - dzieci uczęszczające po raz pierwszy.
- zabawę plastyczną „Mój symbol grupy”
- zabawę sprawnościową „ przenieś wodę do słoika nie ulewając po drodze”
-ozdobienie rysunkiem, podpisem kolorowych baloników
Finałem było spotkanie wszystkich przedszkolaków, na którym dzieci miały możliwość podzielenia się wrażeniami z działań w salach, zaśpiewaniu i zabawy przy piosence „ wpisać tytuł”. Dla uczczenia Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, każda grupa otrzymała „oponkowy tort” ze świetlną racą. Zabawy taneczne trwały w salach przez cały dzień. Wykonane prace i baloniki ozdobiły przedszkolną szatnię.
Imprezę przygotowały  nauczycielki: Dorota Kopeć, Jolanta Szczypciak, Aleksandra Zawadzka.
Dnia 24.09.2014r. Starsze grupy Biedronki i Plastusie kontynuując obchody Święta Przedszkolaka udały się w barwnym korowodzie wraz z dziećmi z innych przedszkolu na Rynek Ostrowca Św. Wszystkie przedszkolaki odśpiewały Hymn Przedszkolaka wraz z Wiceprezydentem Miasta Pawłem Górniakiem.  Uroczystość uwieńczyło wypuszczenie lampionu marzeń.

powrótOptymalizacja dla Mozilla 3.0 - 1024 x 768                 Projekt: _D_M_