Start Kontakt BIP         


PP nr 11 - panel administracyjny
LOGOWANIE

Login:
Hasło:
GOŚCIMY
Ogółem: 161631
Dzisiaj: 15
On-line: 9
 

Aktualności

Strony: [1]... [4][5][6][7][8][9][10] ...[40]

XVI SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

Już po raz XVI reprezentacje 8 ostrowieckich przedszkoli wzięły udział w rywalizacji sportowej o puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego. Celem przedsięwzięcia jest działanie na rzecz rozwijania aktywności ruchowej dzieci oraz jednoczenie placówek przedszkolnych działających na terenie miasta. Impreza popularyzuje zdrowy i bezpieczny styl życia oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Służy wzmacnianiu wiary dziecka we własne siły, przygotowuje do przeżywania sukcesu i skutecznego radzenia sobie z porażkami.

czytaj całość

„Bezpiecznie na drodze”

10 czerwca na Rynku naszego miasta odbyła się impreza profilaktyczna po hasłem „Bezpiecznie na drodze”.

czytaj całość

Debata Ekologiczna w Urzędzie Miasta

Dzieci z ostrowieckich przedszkoli debatowały w Urzędzie Miasta na temat ekologii. Na ich pytania dotyczące segregacji odpadów, utrzymania czystości w lasach i na ulicach, odpowiadali dorośli.

czytaj całość

"Cała Polska czyta dzieciom"

W ramach Akcji "Cała Polska czyta dzieciom" 8 czerwca odwiedzili nas pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z Panem ze Straży Pożarnej.

czytaj całość

Biedronki na basenie

07 maja Biedronki miały okazję uczestniczyć w zajęciach na basenie. Dzieci wyposażone w basenowe akcesoria wyruszyły na „Rawszczyznę”, gdzie czekali już na nie Panowie Instruktorzy.

czytaj całość

"Przedszkolak mały i duży przyrodzie służy" - quiz ekologiczny

W kwietniu z okazji Dnia Ziemi w naszym przedszkolu odbył się quiz ekologiczny przygotowany przez wychowawczynie grupy "BIEDRONKI".

czytaj całość

Strony: [1]... [4][5][6][7][8][9][10] ...[40]

Optymalizacja dla Mozilla 3.0 - 1024 x 768                 Projekt: _D_M_